Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /data/www/com/kievsite/info/transport/index.php on line 21
kievsite.com - транспорт, расписание и маршруты поездов, маршруток, автобусов г. Киева. Вокзалы. Метро, расписание движения
город Николаев

ГЛАВНАЯ
  ИНФО  


  • история города
  • транспорт

  • НОВОСТИ
       
  • Киев
  • все
  •  
      РАЗДЕЛЫ  


  • карта Киева
  • работа
  • знакомства
  • гороскоп
  • погода
  • цены на топливо
  •  
     
     

     
    И
    Н
    Ф
    О

    ИНФО->транспорт

    Расписание автобусов | Расписание поездов | Метро

    Київський метрополітен працює сім днів на тиждень. Тут наведений розклад руху поїздів Київського метро в вечірні години.Схема киевского метро/схема Київського метрополітену

    Розклад руху поїздів Київського метро в вечірні години (з інтервалом більше 10 хв) по всім діючим станціям. Активізувавши (клацнувши) назву станції, Ви зможете дізнатися про неї більш детальну інформацію (опис, режим роботи, фотогалерея).

      Святошинсько-Броварська лінія:

    • напрямок зі станції "Святошин" на станцію "Лісова" -
    Станція Час відправлення поїздів
    1 Святошин 22.40 22.52 23.04 23.16 23.27 23.37 23.51 0.05 -
    2 Нивки 22.41 22.53 23.05 23.17 23.28 23.38 23.52 0.06 -
    3 Берестейська (колишня "Жовтнева") 22.43 22.55 23.07 23.19 23.30 23.40 23.54 0.08 -
    4 Шулявська (колишня "Завод "Більшовик"") 22.46 22.57 23.10 23.22 23.33 23.43 23.57 0.11 -
    5 Політехнічний інститут 22.48 23.00 23.12 23.24 23.35 23.45 23.59 0.13 -
    6 Вокзальна 22.51 23.03 23.15 23.27 23.38 23.48 0.02 0.16 -
    7 Університет 22.53 23.05 23.17 23.29 23.40 23.50 0.04 0.18 -
    8 Театральна (колишня "Ленінська"):
    перехід на станцію "Золоті ворота" Сирецько-Печерської лін
    ії
    22.55 23.07 23.19 23.31 23.42 23.52 0.06 0.20 0.30
    9 Хрещатик:
    перехід на станцію "Майдан Незалежності" Куренівсько-Червоноармійської лінії
    22.57 23.09 23.21 23.33 23.44 23.54 0.08 0.22 0.32
    10 Арсенальна 22.59 23.11 23.23 23.35 23.46 23.56 0.10 0.24 0.34
    11 Дніпро 23.01 23.13 23.25 23.37 23.48 23.58 0.12 0.26 0.36
    12 Гідропарк 23.04 23.16 23.28 23.40 23.51 0.01 0.15 0.29 0.39
    13 Лівобережна 23.06 23.18 23.30 23.42 23.53 0.03 0.17 0.31 0.41
    14 Дарниця 23.08 23.20 23.32 23.44 23.55 0.05 0.19 0.33 0.43
    15 Чернігівська (колишня "Комсомольська") 23.11 23.23 23.35 23.47 23.58 0.08 0.22 0.36 0.46
    16 Лісова (колишня "Піонерська") - - - - - - - - -
    • напрямок зі станції "Лісова" на станцію "Святошин" -
    Станція Час відправлення поїздів
    1 Лісова (колишня "Піонерська") 22.24 22.36 22.48 23.00 23.12 23.24 23.35 23.45 23.55 0.05 -
    2 Чернігівська (колишня "Комсомольська") 22.26 22.38 22.50 23.02 23.14 23.26 23.37 23.47 23.57 0.07 -
    3 Дарниця 22.29 22.41 22.53 23.04 23.16 23.28 23.39 23.49 23.59 0.09 -
    4 Лівобережна 22.30 22.42 22.54 23.06 23.18 23.30 23.41 23.51 0.01 0.11 -
    5 Гідропарк 22.33 22.45 22.57 23.08 23.20 23.32 23.43 23.53 0.03 0.13 -
    6 Дніпро 22.35 22.47 22.59 23.11 23.23 23.35 23.46 23.56 0.06 0.16 -
    7 Арсенальна 22.37 22.49 23.01 23.13 23.25 23.37 23.48 23.58 0.08 0.18 -
    8 Хрещатик:
    перехід на станцію "Майдан Незалежності" Куренівсько-Червоноармійської лінії
    22.40 22.52 23.04 23.15 23.27 23.39 23.50 0.00 0.10 0.20 0.29
    9 Театральна (колишня "Ленінська"):
    перехід на станцію "Золоті ворота" Сирецько-Печерської лін
    ії
    22.42 22.54 23.06 23.17 23.29 23.41 23.52 0.02 0.12 0.22 0.31
    10 Університет 22.43 22.55 23.07 23.19 23.31 23.43 23.54 0.04 0.14 0.24 0.33
    11 Вокзальна 22.45 22.57 23.09 23.21 23.33 23.45 23.56 0.06 0.16 0.26 0.34
    12 Політехнічний інститут 22.48 23.00 23.12 23.24 23.36 23.48 23.59 0.09 0.19 0.29 0.37
    13 Шулявська (колишня "Завод "Більшовик"") 22.50 23.02 23.14 23.25 23.37 23.49 0.00 0.10 0.20 0.30 0.39
    14 Берестейська (колишня "Жовтнева") 22.53 23.05 23.17 23.28 23.40 23.52 0.03 0.13 0.23 0.33 0.42
    15 Нивки 22.55 23.07 23.19 23.30 23.42 23.54 0.05 0.15 0.25 0.35 0.44
    16 Святошин - - - - - - - - - - -

      Куренівсько-Червоноармійська лінія:

    • напрямок зі станції "Либідська" на станцію "Героїв Дніпра" -
    Станція Час відправлення поїздів
    1 Либідська (колишня "Дзержинська") 22.30 22.42 22.54 23.06 23.18 23.30 23.42 23.53 0.05 -
    2 Палац "Україна" (колишня "Червоноармійська") 22.31 22.43 22.55 23.07 23.19 23.31 23.43 23.55 0.06 -
    3 Республіканський стадіон 22.33 22.45 22.57 23.09 23.21 23.33 23.45 23.56 0.08 0.28
    4 Площа Льва Толстого:
    перехід на станцію "Палац спорту" Сирецько-Печерської лінії
    22.35 22.47 22.59 23.11 23.23 23.35 23.47 23.58 0.10 0.30
    5 Майдан Незалежності (колишня "Площа Жовтневої революції"):
    перехід на станцію "Хрещатик" Святошинсько-Броварської лін
    ії
    22.37 22.49 23.01 23.13 23.25 23.37 23.49 0.00 0.12 0.32
    6 Поштова площа 22.39 22.51 23.03 23.15 23.27 23.39 23.51 0.02 0.14 0.34
    7 Контрактова площа (колишня "Червона площа") 22.40 22.52 23.04 23.16 23.28 23.40 23.52 0.04 0.15 0.35
    8 Тараса Шевченка 22.42 22.54 23.06 23.18 23.30 23.42 23.54 0.06 0.17 0.37
    9 Петрівка 22.45 22.57 23.09 23.21 23.33 23.45 23.57 0.09 0.20 0.40
    10 Оболонь (колишня "Проспект Корнійчука") 22.48 23.00 23.12 23.24 23.36 23.48 0.00 0.11 0.23 0.43
    11 Мінська 22.50 23.02 23.14 23.26 23.38 23.50 0.02 0.13 0.25 0.45
    12 Героїв Дніпра - - - - - - - - - -
    • напрямок зі станції "Героїв Дніпра" на станцію "Либідська" -
    Станція Час відправлення поїздів
    1 Героїв Дніпра 22.13 22.24 22.36 22.48 23.00 23.12 23.24 23.35 23.45 23.55 0.05 -
    2 Мінська 22.15 22.26 22.38 22.50 23.02 23.14 23.26 23.37 23.47 23.57 0.07 -
    3 Оболонь (колишня "Проспект Корнійчука") 22.17 22.28 22.40 22.52 23.04 23.16 23.28 23.39 23.49 23.59 0.09 -
    4 Петрівка 22.19 22.30 22.42 22.54 23.06 23.18 23.30 23.41 23.51 0.01 0.11 -
    5 Тараса Шевченка 22.22 22.33 22.45 22.57 23.09 23.21 23.33 23.44 23.54 0.04 0.14 -
    6 Контрактова площа (колишня "Червона площа") 22.24 22.35 22.47 22.59 23.11 23.23 23.35 23.46 23.56 0.06 0.16 -
    7 Поштова площа 22.26 22.37 22.49 23.01 23.13 23.25 23.37 23.48 23.58 0.08 0.18 -
    8 Майдан Незалежності (колишня "Площа Жовтневої революції"):
    перехід на станцію "Хрещатик" Святошинсько-Броварської лін
    ії
    22.28 22.39 22.51 23.03 23.15 23.27 23.39 23.50 0.00 0.10 0.20 0.28
    9 Площа Льва Толстого:
    перехід на станцію "Палац спорту" Сирецько-Печерської лінії
    22.30 22.41 22.53 23.05 23.17 23.29 23.41 23.52 0.02 0.12 0.22 0.30
    10 Республіканський стадіон 22.32 22.43 22.55 23.07 23.19 23.31 23.43 23.54 0.04 0.14 0.24 0.32
    11 Палац "Україна" (колишня "Червоноармійська") 22.33 22.44 22.56 23.08 23.20 23.32 23.44 23.55 0.05 0.15 0.25 0.33
    12 Либідська (колишня "Дзержинська") - - - - - - - - - - - -

      Сирецько-Печерська лінія:

    • напрямок зі станції "Дорогожичі" на станцію "Харківська" -
    Станція Час відправлення поїздів
    1 Сирець                  
    2 Дорогожичі 22.11 22.24 22.41 22.57 23.14 23.31 23.48 0.02 0.16
    3 Лук'янівська 22.15 22.28 22.45 23.01 23.18 23.35 23.52 0.06 0.20
    4 Золоті ворота:
    перехід на станцію "Театральна" Святошинсько-Броварської лін
    ії
    22.19 22.33 22.49 23.06 23.23 23.40 23.56 0.10 0.25
    5 Палац спорту:
    перехід на станцію "Площа Льва Толстого" Куренівсько-Червоноармійської лінії
    22.21 22.34 22.51 23.07 23.24 23.41 23.58 0.12 0.26
    6 Кловська (колишня "Мечнікова") 22.23 22.36 22.53 23.09 23.26 23.43 0.00 0.14 0.28
    7 Печерська 22.25 22.38 22.55 23.11 23.28 23.45 0.02 0.16 0.30
    8 Дружби народів 22.26 22.40 22.56 23.13 23.30 23.47 0.03 0.17 0.32
    9 Видубичі 22.29 22.42 22.59 23.15 23.32 23.49 0.06 0.20 0.34
    10 Славутич 22.34 22.47 23.04 23.20 23.37 23.54 0.11 0.25 0.39
    11 Осокорки 22.35 22.49 23.05 23.22 23.39 23.56 0.12 0.26 0.41
    12 Позняки 22.38 22.51 23.08 23.24 23.41 23.58 0.15 0.29 0.43
    13 Харківська - - - - - - - - -
    14 Бориспільська                  
    • напрямок зі станції "Харківська" на станцію "Дорогожичі" -
    Станція Час відправлення поїздів
    1 Бориспільська                    
    2 Харківська 22.00 22.12 22.24 22.41 22.58 23.14 23.31 23.48 0.05 -
    3 Позняки 22.02 22.14 22.26 22.43 23.00 23.16 23.33 23.50 0.07 -
    4 Осокорки 22.04 22.16 22.28 22.45 23.02 23.19 23.35 23.52 0.09 -
    5 Славутич 22.05 22.17 22.29 22.46 23.03 23.20 23.36 23.53 0.10 -
    6 Видубичі 22.11 22.23 22.35 22.52 23.09 23.26 23.42 23.59 0.16 -
    7 Дружби народів 22.14 22.26 22.38 22.55 23.12 23.28 23.45 0.02 0.19 -
    8 Печерська 22.16 22.28 22.40 22.57 23.14 23.30 23.47 0.04 0.21 -
    9 Кловська (колишня "Мечнікова") 22.18 22.30 22.42 22.59 23.16 23.32 23.49 0.06 0.23 -
    10 Палац спорту:
    перехід на станцію "Площа Льва Толстого" Куренівсько-Червоноармійської лінії
    22.20 22.32 22.44 23.01 23.18 23.34 23.51 0.08 0.25 0.26
    11 Золоті ворота:
    перехід на станцію "Театральна" Святошинсько-Броварської лін
    ії
    22.21 22.33 22.45 23.02 23.19 23.36 23.52 0.09 0.26 0.28
    12 Лук'янівська 22.26 22.38 22.50 23.07 23.24 23.40 23.57 0.14 0.31 0.32
    13 Дорогожичі - - - - - - - - - -
    14 Сирець                    
     
    Погода в Киеве и области
     

    Последние новости
    09.05.17В Киеве начал курсировать речной трамвайчик. Расписание речного трамвая Киев
    04.05.17"Укрзализныця" запустила новый поезд из Киева на Закарпатье
    11.02.17В Киеве горел радиорынок на Караваевых дачах
    02.11.16В Киеве состоится Украинский форум по альтернативной энергетике
    15.09.16Финал Лиги чемпионов в 2018 году пройдет в Киеве
     >>


          Rated by MyTOP
    kievsite.com © 2017